Proč?
Proč jsem se rozhodla založit blog?
Protože mi bylo řečeno, že autor bez vlastních stránek nežije.
Kdo jsem?
Pevně doufám, že žijící autor, rozumějte autor děl literárních, tedy spisovatel.
Co si ode mne můžete přečíst?
Momentálně následující romány:
Román o českém středověkém velmoži panu Záviši z Falkenštejna. V nakladatelství Knižní Klub vyšel už dvakrát. Odkaz je na druhé vydání.
Zemský patron svatý Václav je osobností, kterou známe všichni. Co o ní ale doopravdy víme? Pohrála jsem si s legendami, kronikářskými záznamy i nejnovějšími výsledky archeologického a historického bádání a stvořila... Nu, co jsem stvořila, posoudíte asi nejlépe sami.
Kníže Václav zemřel, ale jeho legenda a jeho dílo žily dál. Paradoxně tím, kdo je rozvíjel, byl Václavův vrah Boleslav.
Můj další literární počin. Podrobnosti o knize, jejím křtu, filmový trailer a ukáky z knihy si můžete prohlédnout dále na blogu.
Pokusy o historické detektivky vydané nakladatelstvím MOBA.
Co ještě sleduji tímhle blogem?
To ještě tak úplně nevím. Ale snad na to, třeba i ve spolupráci s vámi, čtenáři (pokud sem tedy nějací zavítají), přijdu Usmívající se

Květen

26. dubna 2018 v 8:44 |  Události
Blíží se květen, měsíc zamilovaných, ale - jak to tak vypadá - také čtenářů. Ti moji dostanou hned dvě příležitosti se se mnou setkat. První pátého pátý v pět hodin (jak symbolické Mrkající) v Kamberku. Kamberk znáte z knihy "Záhada zlatodolu", ano, to byla ta vesnice, kde ani poloslepého žlutého psa neměli... Pokud to nestihnete do Kamberka, nevěště hlavu, dvanáctého pátý ve dvě hodiny budu mít spolu s Františkem Niedlem a Stanislavem Češkou autogramiádu na knižním veletrhu "Svět knihy 2018." Najdete nás v levém křídle ve stánku nakladatelství MOBA. Takže určitě neváhejte a přijďte! Pokecat, nebo aspoň pro autogram. Ochotně vám podepíši jakoukoliv knížku (tedy ideálně moji, ale pokud si přinesete Umberta Eca, podepíšu vám i toho S vyplazeným jazykem). A když už se uvidíme, můžeme rovnou olsavit moje půlkulaté narozeniny, které mezi těmi dvěma autogramiádami mám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama