Proč?
Proč jsem se rozhodla založit blog?
Protože mi bylo řečeno, že autor bez vlastních stránek nežije.
Kdo jsem?
Pevně doufám, že žijící autor, rozumějte autor děl literárních, tedy spisovatel.
Co si ode mne můžete přečíst?
Momentálně následující romány:
Román o českém středověkém velmoži panu Záviši z Falkenštejna. V nakladatelství Knižní Klub vyšel už dvakrát. Odkaz je na druhé vydání.
Zemský patron svatý Václav je osobností, kterou známe všichni. Co o ní ale doopravdy víme? Pohrála jsem si s legendami, kronikářskými záznamy i nejnovějšími výsledky archeologického a historického bádání a stvořila... Nu, co jsem stvořila, posoudíte asi nejlépe sami.
Kníže Václav zemřel, ale jeho legenda a jeho dílo žily dál. Paradoxně tím, kdo je rozvíjel, byl Václavův vrah Boleslav.
Můj další literární počin. Podrobnosti o knize, jejím křtu, filmový trailer a ukáky z knihy si můžete prohlédnout dále na blogu.
Pokusy o historické detektivky vydané nakladatelstvím MOBA.
Co ještě sleduji tímhle blogem?
To ještě tak úplně nevím. Ale snad na to, třeba i ve spolupráci s vámi, čtenáři (pokud sem tedy nějací zavítají), přijdu Usmívající se

Zabitý před klášterem

30. ledna 2018 v 14:43 |  Knihy
Se Zdíkem, johanitou, někdejším templářem a mým historickým rádoby vyšetřovatelem, už jste se setkali v knihách Ztracený templářský poklad, Znesvěcený hrob a Záhada zlatodolu. Teď přichází čtvrtý díl jeho dobrodružství, knížka s názevm Zabitý před klášterem. Z vraždy je tentokrát obviněn Zdíkův přítel křižovník Ojíř a Zdislav dělá vše pro to, aby ho zachránil. Snadné to ale samozřejmě mít nebude...
Tady nádherný filmový trailer z dílny Jerryho Fišara, v němž si můžete Zdíka, Ojíře a další postavy mého veledíla prohlédnout (a mžete si v něm prohlédnout i mě Mrkající)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama