Proč?
Proč jsem se rozhodla založit blog?
Protože mi bylo řečeno, že autor bez vlastních stránek nežije.
Kdo jsem?
Pevně doufám, že žijící autor, rozumějte autor děl literárních, tedy spisovatel.
Co si ode mne můžete přečíst?
Momentálně následující romány:
Román o českém středověkém velmoži panu Záviši z Falkenštejna. V nakladatelství Knižní Klub vyšel už dvakrát. Odkaz je na druhé vydání.
Zemský patron svatý Václav je osobností, kterou známe všichni. Co o ní ale doopravdy víme? Pohrála jsem si s legendami, kronikářskými záznamy i nejnovějšími výsledky archeologického a historického bádání a stvořila... Nu, co jsem stvořila, posoudíte asi nejlépe sami.
Kníže Václav zemřel, ale jeho legenda a jeho dílo žily dál. Paradoxně tím, kdo je rozvíjel, byl Václavův vrah Boleslav.
Můj další literární počin. Podrobnosti o knize, jejím křtu, filmový trailer a ukáky z knihy si můžete prohlédnout dále na blogu.
Pokusy o historické detektivky vydané nakladatelstvím MOBA.
Co ještě sleduji tímhle blogem?
To ještě tak úplně nevím. Ale snad na to, třeba i ve spolupráci s vámi, čtenáři (pokud sem tedy nějací zavítají), přijdu Usmívající se

Pod palbou kritiky

8. prosince 2017 v 13:44 |  Články
Opět se stávám terčem kritiky! Tentokrát ovšem váženým čtenářům nevadí, že jsem Záviše z Falkenštejna vylíčila jako metrosexuála a Jindřicha z Lipé jako intrikánského hajzlíka. Kdepak velcí mužové minulosti, dnes je příčinou zjitřené, ba výbušné! diskuze MANDELINKA BRAMBOROVÁ!!! Když jsem si před časem dělala legraci z diskuze na novinkách (viz. můj článek z 21.8.), nebylo by mne ani ve snu napadlo, že sama něco podobného vyvolám Mrkající. Takže věřte nebo ne, mandelinka spadla z letadla, Mašínové byli vrazi a Zuzana Koubková lže!!!
Chcete-li se pokochat, pak zde: https://epochaplus.cz/mysterium-mandelinky-bramborove-odkud-priletla-do-cech/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ta Lucie S. Ta Lucie S. | 8. prosince 2017 v 17:00 | Reagovat

Tolik komentářů pod článkem... To jen znamená, že jsi čtená a text dal podnět k diskuzi. Vnímám to jako super věc... Gratulace! Jen mě štve, že náš regionální deník předběhla Epocha. :(

2 zuzana koubkova zuzana koubkova | Web | 10. prosince 2017 v 9:53 | Reagovat

Na regionální deník taky dojde :-)

3 Milan Milan | E-mail | 14. prosince 2017 v 16:17 | Reagovat

Ahoj Zuzko,
psal jsem 2x na e-mail, bohužel marně, tak to zkouším tady...,

dočetl jsem se na netu, že vyšla Přemyslovská epopej I.-IV. díly od Vondrušky.... Chtěl bych si koupit díl III. o Přemyslovi Otakarovi II. - asi 600 stran , 350,-Kč... - četl jsem ukázku z jeho mládí, takže o Závišovi tam není, ale ten styl psaní, no nevím... Myslím, že není tak chytlavý jako od Tebe a Vaňkové... Nečetla jsi to náhodou? A pokud ano, jaká je Tvá recenze??

Zároveň přeji krásné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do Nového roku.

Mili.

4 zuzana koubkova zuzana koubkova | Web | 18. prosince 2017 v 10:06 | Reagovat

[3]: Napsala jsem ti z alternativního mailu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama