Proč?
Proč jsem se rozhodla založit blog?
Protože mi bylo řečeno, že autor bez vlastních stránek nežije.
Kdo jsem?
Pevně doufám, že žijící autor, rozumějte autor děl literárních, tedy spisovatel.
Co si ode mne můžete přečíst?
Momentálně následující romány:
Román o českém středověkém velmoži panu Záviši z Falkenštejna. V nakladatelství Knižní Klub vyšel už dvakrát. Odkaz je na druhé vydání.
Zemský patron svatý Václav je osobností, kterou známe všichni. Co o ní ale doopravdy víme? Pohrála jsem si s legendami, kronikářskými záznamy i nejnovějšími výsledky archeologického a historického bádání a stvořila... Nu, co jsem stvořila, posoudíte asi nejlépe sami.
Kníže Václav zemřel, ale jeho legenda a jeho dílo žily dál. Paradoxně tím, kdo je rozvíjel, byl Václavův vrah Boleslav.
Můj další literární počin. Podrobnosti o knize, jejím křtu, filmový trailer a ukáky z knihy si můžete prohlédnout dále na blogu.
Pokusy o historické detektivky vydané nakladatelstvím MOBA.
Co ještě sleduji tímhle blogem?
To ještě tak úplně nevím. Ale snad na to, třeba i ve spolupráci s vámi, čtenáři (pokud sem tedy nějací zavítají), přijdu Usmívající se

Diskuze na Novinkách

21. srpna 2017 v 0:25 |  Články
Jakýmsi omylem jsem si přečetla několik článků na Novinkách.cz. A nejen články, ale i diskuze pod nimi... a tak mě napadlo, že bych takový článek i s diskuzemi napsala také...
Článek:
Včera okolo druhé hodiny odpolední uklouzl chodec po psím výkalu, upadl a zhmoždil se tak nešťastně, že musel vyhledat lékařskou pomoc.
První komentář:
Proč neuvedete etnikum toho chodce? Jistě to byl nějakej ožralej zkurvenej cigán. Kdo jinej taky ve dvě vodpoledne padá na ulici? Všichni slušní občani přece tou dobou v potu tváře makaj, aby měl stát na sociální dávky pro tenhle černej ksindl.
Druhý komentář:
Kdo to kdy slyšel, aby člověk po vyšlápnutí psího hovna musel vyhledat lekářskou pomoc? Určitě je za tím nějakej podvod. Ale VZP, tahle obskurní organizace, řízená a zřízená "modrým ptákem" to jistě proplatí, zatímco slušnému občanovi nedá zadarmo ani acylpyrin, leda by sbíral zátky od petek. Kde je naše funkční, progresivní a bezplatné zdravotncitví z let minulých?
Třetí komentář:
Je neskutečné, že více než 25 let po sametu je někdo schopen venčit své psí miláčky na chodníku. To by se v civilizované západní Evropě nestalo. Naneštěstí v České republice způsobilo 40 let vulgarizace společnosti totální úpadek hodnot. Většina obyvatel se dosud klaní "národu ze zemljanek", kterému je jedno, kde zanechá své lejno.
Čtvrtý komentář:
Další "nenápadný" pokus veřejnoprávních médií o islamizaci společnosti. Pes, tradiční evropský přítel člověka, je prezentován jako nečisté a nebezpečné zvíře. Díky, havloidi, pravdoláskaři a sluníčkáři. Až budou vaše dcery hromadně znásilňovány na chodnících (pravda, prostých psích výkalů), bude pozdě plakat.
Pátý, šestý, sedmý a osmý komentář budou to samé, jen vulgárnější, nesrozumitelnější a delší.
V devátém komentáři něko napíše, že to hovno umístili na chodník ilumináti, a to, že ho někdo vyšlápl, bylo způsobeno chemtrails, které vypouštějí nadnárodní společnosti, řízené svobodnými zednáři.
V desátém komentáři si z toho někdo pokusí udělat legraci a napíše: HAF!
Načež bude všemi diskutujícími napaden a odsouzen. Bude mu vyčítáno "švejkování" a nakonec se dozví, že dokud bude česká společnost tvořena lidmi jako on, nezaslouží si lepší osud Mrkající.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 NaTyy NaTyy | Web | 23. srpna 2017 v 9:29 | Reagovat

Nekdo, kdo clanek ani nedocetl dokonce mi napise, ze ja ji pomlouvam? To snad nemyslite vazne ne? Pomlouvat je jako kdybych napsala neco, co neni pravda a tohle bohužel pravda je. A ja se nad svym zivotem zamyslet nemusim, ja vim co od nej cekat a co chci v zivote. A Vam raději doporučim to radeji přečíst cele a pak diskutovat anebo radsi nepsat. V tolika letech byste uz mohla neco vedet. Opravdu jste me dostala na plné čáře. Kdyby jste zazila to co ja, prala bych Vam to a pak bych si rada poslechla, co byste na to rikala Vy. :)

2 zuzana koubkova zuzana koubkova | 23. srpna 2017 v 13:08 | Reagovat

[1]: Ech, tohle je reakce na můj komentář někde úplně jinde, s Diskuzí na novinkách to nemá nic společného. Není to reklama, takže to nebudu odstraňovat. Reagovat na to taky ne :-)

3 NaTyy NaTyy | Web | 23. srpna 2017 v 15:38 | Reagovat

[2]: Je mi jedno co s tím uděláte, hlavní je, ze jste to cetla. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama