Proč?
Proč jsem se rozhodla založit blog?
Protože mi bylo řečeno, že autor bez vlastních stránek nežije.
Kdo jsem?
Pevně doufám, že žijící autor, rozumějte autor děl literárních, tedy spisovatel.
Co si ode mne můžete přečíst?
Momentálně následující romány:
Román o českém středověkém velmoži panu Záviši z Falkenštejna. V nakladatelství Knižní Klub vyšel už dvakrát. Odkaz je na druhé vydání.
Zemský patron svatý Václav je osobností, kterou známe všichni. Co o ní ale doopravdy víme? Pohrála jsem si s legendami, kronikářskými záznamy i nejnovějšími výsledky archeologického a historického bádání a stvořila... Nu, co jsem stvořila, posoudíte asi nejlépe sami.
Kníže Václav zemřel, ale jeho legenda a jeho dílo žily dál. Paradoxně tím, kdo je rozvíjel, byl Václavův vrah Boleslav.
Můj další literární počin. Podrobnosti o knize, jejím křtu, filmový trailer a ukáky z knihy si můžete prohlédnout dále na blogu.
Pokusy o historické detektivky vydané nakladatelstvím MOBA.
Co ještě sleduji tímhle blogem?
To ještě tak úplně nevím. Ale snad na to, třeba i ve spolupráci s vámi, čtenáři (pokud sem tedy nějací zavítají), přijdu Usmívající se

Čtu myšlenky svých čtenářů?

17. srpna 2017 v 19:21 |  Knihy
Čas od času propadám duševní onanii a hledám na netu recenze na svá díla. Nebudu vám lhát, že jsem nenarazila na záporné. Stačí rozkliknete-li si článek "Nad (dopisy) recenzemi čtenářů" z 1.5., kde jich řadu uvádím. Přece jenom ale prozatím převažují ty kladné a nejen to!!! Tak jsem se třeba dozvěděla, že paní vystupující na netu pod přezdívkou Elisabeth_ba se po přečtení mého románu "Rytíř zelené růže" zbláznila do českého středověku a dokonce se začala učit latinsky!!! No, řekněte, není to bomba?
Paní Elisabeth_ba také zveřejnila tento text jako recenzi na román "Záhada zlatodolu":
Doufám, že se nejedná o poslední díl detektivní série s bratrem Zdislavem, když nám už autorka "usadila" jednu z hlavních postav. Škoda, že jsme se tentokrát nepodívali ke křížovníkům do Prahy, ale zase jsme nahlédli k sestrám premonstrátkám a do jejich krásně osvětlené illuminátorské dílny. A navíc jsme konečně opustili Jindřicha z Lipé a nechali ho jeho politice... Celkem brzy se dalo odhadnout, kdo je sestra Barbora, ale jinak tomu nechybí vůbec nic, je tam velká láska, zrada, touha po pomstě, dočkáme se i několika soubojů a jako vždy a jako ve všem v tom mají prsty mí Vítkovci. ;-) Z Hermana se pomalu ale jistě stává muž a rozhodne se usadit v blízkosti své nedostupné lásky. No a třeba bychom se mohli někdy v některém z dalších dílů dozvědět nejen o dalších osudech řádových rytířů Zdislava a Ojíře, o prvních samostatných krocích Hermana a životě johanitského pacholka Günthera, pocházejícího ze šumavského Vimperka, ale také něco o rodině Zdislavově (zejména pak o jeho panu otci). A paní Koubkové moc díky a ještě mnoho takových povedených knih.
Krásná příznivá kritika. Jenže to není všechno!!! O čem myslíte, že je další díl Zdíkových dobrdružstvích, který jsem nasala v bleskovém čase 5 měsíců a teď dodělávám korektury? Dobře, dobře... je tam ta chovatelka slepic Mrkající. Ale především a hlavně!!! je to celé o Ojířovi!!! Já snad čtu myšlenky svých čtenářů...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zuzana koubkova zuzana koubkova | 17. srpna 2017 v 19:23 | Reagovat

Ještě bych asi měla dodat, že pomalu ale jistě pomýšlím na pokračování, v němž by se pro změnu ocitl v centru dění Günter. Jen s tím Zdíkovým otcem pořád nevím... Já to totiž, abych se vám přiznala, nevím.

2 zuzana koubkova zuzana koubkova | Web | 23. srpna 2017 v 13:14 | Reagovat

Probírala jsem tématiku Zdíkova otce s Bratrem a bylo mi doporučeno, to nikoliv vymyslet... ale ZJISTIT :-)

3 zuzana koubkova zuzana koubkova | Web | 10. října 2017 v 14:14 | Reagovat

Heuréka! Zjištěno. Časem to sdělím, jak čtenářům, tak možná i Zdíkovi :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama