Proč?
Proč jsem se rozhodla založit blog?
Protože mi bylo řečeno, že autor bez vlastních stránek nežije.
Kdo jsem?
Pevně doufám, že žijící autor, rozumějte autor děl literárních, tedy spisovatel.
Co si ode mne můžete přečíst?
Momentálně následující romány:
Román o českém středověkém velmoži panu Záviši z Falkenštejna. V nakladatelství Knižní Klub vyšel už dvakrát. Odkaz je na druhé vydání.
Zemský patron svatý Václav je osobností, kterou známe všichni. Co o ní ale doopravdy víme? Pohrála jsem si s legendami, kronikářskými záznamy i nejnovějšími výsledky archeologického a historického bádání a stvořila... Nu, co jsem stvořila, posoudíte asi nejlépe sami.
Kníže Václav zemřel, ale jeho legenda a jeho dílo žily dál. Paradoxně tím, kdo je rozvíjel, byl Václavův vrah Boleslav.
Můj další literární počin. Podrobnosti o knize, jejím křtu, filmový trailer a ukáky z knihy si můžete prohlédnout dále na blogu.
Pokusy o historické detektivky vydané nakladatelstvím MOBA.
Co ještě sleduji tímhle blogem?
To ještě tak úplně nevím. Ale snad na to, třeba i ve spolupráci s vámi, čtenáři (pokud sem tedy nějací zavítají), přijdu Usmívající se

Svatební kytka

14. července 2017 v 10:13 |  Události
Prý je to patnáct let, co Anička Vlčková hodila svatební kytkou a já vyrazila, smetla všechna vdavekchtivá děvčata, nakopala je do ledvin, pošlapala jim hlavy a kytku chytila. Pročež jsem na vlastní svatbu čekala čtrnáct let Mrkající. Když jsem loni hodila kyticí (nádhernou záležitostí od Jarky a Kačky Čechových), taky pár ženských vyrazilo. Nechytla ji žádná, kytka spadla na zem a vypadalo to, že pokračování nebude. Leč svět se opravdu neřídí kytkami, jakkoliv jsou krásné Usmívající se. A tak si minulý víkend řekli Soňa s Fispou ano. Byla to nádhera a já měla co dělat, abych nezačala brečet. Slzám jsem se ubránila, jiným projevům bohužel ne. Ano, je to tak, slavná spisovatelka se opět předvedla, když potupně zvracela v houští, zatímco jí syn nevěsty držel vlasy.
A tady báječná písnička o lásce... https://www.youtube.com/watch?v=1M-tFfziT8c
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zuzana koubkova zuzana koubkova | Web | 25. července 2017 v 11:16 | Reagovat

Ta písnička je prý o lásce k návykovým látkám, ale to se sem, když o tom tak přemýšlím, hodí také. A ještě bych možná měla upřesnit, že jsem tentokrát nezvracela z chlastu, ale proto, že jsem si dala teplou šunku s křenem. Ano, ano... já vím, že mám na křen alergii, ale když ono to tak pěkně vonělo...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama