Proč?
Proč jsem se rozhodla založit blog?
Protože mi bylo řečeno, že autor bez vlastních stránek nežije.
Kdo jsem?
Pevně doufám, že žijící autor, rozumějte autor děl literárních, tedy spisovatel.
Co si ode mne můžete přečíst?
Momentálně následující romány:
Román o českém středověkém velmoži panu Záviši z Falkenštejna. V nakladatelství Knižní Klub vyšel už dvakrát. Odkaz je na druhé vydání.
Zemský patron svatý Václav je osobností, kterou známe všichni. Co o ní ale doopravdy víme? Pohrála jsem si s legendami, kronikářskými záznamy i nejnovějšími výsledky archeologického a historického bádání a stvořila... Nu, co jsem stvořila, posoudíte asi nejlépe sami.
Kníže Václav zemřel, ale jeho legenda a jeho dílo žily dál. Paradoxně tím, kdo je rozvíjel, byl Václavův vrah Boleslav.
Můj další literární počin. Podrobnosti o knize, jejím křtu, filmový trailer a ukáky z knihy si můžete prohlédnout dále na blogu.
Pokusy o historické detektivky vydané nakladatelstvím MOBA.
Co ještě sleduji tímhle blogem?
To ještě tak úplně nevím. Ale snad na to, třeba i ve spolupráci s vámi, čtenáři (pokud sem tedy nějací zavítají), přijdu Usmívající se

Zdislav

17. dubna 2017 v 15:12 |  Knihy
Jeden krásný Zdislav Líbající

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zuzana-koubkova zuzana-koubkova | E-mail | Web | 17. dubna 2017 v 17:09 | Reagovat

A teď ještě pro rejpaly... Zdislav by ve skutečnosti vypadal trochu jinak. A teď nenarážím na Pitsulův mužný zjev, ten je zcela v pořádku. Problém je oděvního charakteru. Zdík jistě vlastnil a bezpochyby i často nosil brigantinu (to je ten kožený prošívaný kabátec), měl by přes ni ale řádové roucho. Leda by chtěl vystupovat inkognito, pak by si ale pochopitelně nebral ani řádový plášť. Takhle jsme Zdíka poněkud zkočkopsili a mohu za to jen a jen já. Ušít oděv johanity je totiž zcela nad moje síly. Jen s velkým vypětím jsem na vypůjčený plášť (díky Toníku Ungerovi za něj) našila jeden maltézský kříž, a to ještě vypadal tak, že jsem všem zdůrazňovala, že to šil Zdíkův tělesně postižený sluha Günter :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama