Proč?
Proč jsem se rozhodla založit blog?
Protože mi bylo řečeno, že autor bez vlastních stránek nežije.
Kdo jsem?
Pevně doufám, že žijící autor, rozumějte autor děl literárních, tedy spisovatel.
Co si ode mne můžete přečíst?
Momentálně následující romány:
Román o českém středověkém velmoži panu Záviši z Falkenštejna. V nakladatelství Knižní Klub vyšel už dvakrát. Odkaz je na druhé vydání.
Zemský patron svatý Václav je osobností, kterou známe všichni. Co o ní ale doopravdy víme? Pohrála jsem si s legendami, kronikářskými záznamy i nejnovějšími výsledky archeologického a historického bádání a stvořila... Nu, co jsem stvořila, posoudíte asi nejlépe sami.
Kníže Václav zemřel, ale jeho legenda a jeho dílo žily dál. Paradoxně tím, kdo je rozvíjel, byl Václavův vrah Boleslav.
Můj další literární počin. Podrobnosti o knize, jejím křtu, filmový trailer a ukáky z knihy si můžete prohlédnout dále na blogu.
Pokusy o historické detektivky vydané nakladatelstvím MOBA.
Co ještě sleduji tímhle blogem?
To ještě tak úplně nevím. Ale snad na to, třeba i ve spolupráci s vámi, čtenáři (pokud sem tedy nějací zavítají), přijdu Usmívající se

Chvála, chvála a zase chvála

20. dubna 2017 v 13:13 |  Knihy
No, nepochlubte se něčím takovým? Spokojený čtenář mi napsal tuto zprávu...

Zaujala mě od Vás kniha Boleslav - Příběh bratrovraha. I když vyšla snad v roce 2007, do ruky se mi dostala až nyní. Náhodou Chytla mě hned od první stránky. Fakt je to čtivé a hodně dobře napsané. Nerad porovnávám autory, ale klidně se můžete postavit vedle dalšího mého oblíbeného spisovatele Juraja Červenáka, který píše velmi podobným stylem, možná proto se mi Vaše kniha čte tak dobře. ALE že ste napsala Kníže Václav, to sem zjistil až nyní. Kde bych tuto knihu mohl sehnat. Protože ani za světový mír ji nemůžu nikde sehnat. Nemáte doma nějaký jeden výtisk, neboť ti knihu chci do své poličky vedle svého bratra Boleslava.

Než jsem na zprávu zareagovala, přišla další...

Vážená paní spisovatelko - usmálo se na mě štěstí a knihu Kníže Václav se mi podařilo sehnat z prodejny Kosmas v Praze. Takže ji už mám a v pondělí jsem ji dočetl. Palec hore za výborné zpracování a i já jsem na konci nechtěl věřit tomu, že Boleslav stejně svého bratra nechá zabít. Děkuji že jste si na mě udělala čas a už střádám do kasičky na vaši knihu Rytíř zelené růže. Mám rád knihy z našich zemí a před každým smekám, že ji dokáže napsat čtivě jako vy. Ruku líbám a někdy možná nashledanou. MM

Taková bomba! A ještě mě přirovnají k Juraji Červeňákovi, který je taktéž mým oblíbeným autorem Úžasný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama