Proč?
Proč jsem se rozhodla založit blog?
Protože mi bylo řečeno, že autor bez vlastních stránek nežije.
Kdo jsem?
Pevně doufám, že žijící autor, rozumějte autor děl literárních, tedy spisovatel.
Co si ode mne můžete přečíst?
Momentálně následující romány:
Román o českém středověkém velmoži panu Záviši z Falkenštejna. V nakladatelství Knižní Klub vyšel už dvakrát. Odkaz je na druhé vydání.
Zemský patron svatý Václav je osobností, kterou známe všichni. Co o ní ale doopravdy víme? Pohrála jsem si s legendami, kronikářskými záznamy i nejnovějšími výsledky archeologického a historického bádání a stvořila... Nu, co jsem stvořila, posoudíte asi nejlépe sami.
Kníže Václav zemřel, ale jeho legenda a jeho dílo žily dál. Paradoxně tím, kdo je rozvíjel, byl Václavův vrah Boleslav.
Můj další literární počin. Podrobnosti o knize, jejím křtu, filmový trailer a ukáky z knihy si můžete prohlédnout dále na blogu.
Pokusy o historické detektivky vydané nakladatelstvím MOBA.
Co ještě sleduji tímhle blogem?
To ještě tak úplně nevím. Ale snad na to, třeba i ve spolupráci s vámi, čtenáři (pokud sem tedy nějací zavítají), přijdu Usmívající se

Sbohem, pivní stany!

21. září 2016 v 17:22 |  Místa
Čas letí jako šílený a kdo chvíli stál, stojí opodál. Pročež jsem se rozhodla nestát, nýbrž jít s dobou a natočit selfie video, umístit ho na youtube a odkaz dát sem na blog, můj syn tvrdí, že se podobné počiny nazývají vlog. Než na něj kouknete (tedy pokud na něj kouknete Mrkající), asi by stálo za to objasnit vám pár podrobností. Nedaleko metra Strašnická se rozkládá velmi pěkný volnočasový areál Gutovka (psala jsem o něm v roce 2013 a můžete si jej najít v rubrice místa), je zde lezecká stěna, skatepark, lanové centrum, vodní svět, minigolfové hřiště a a řada dalších zajímavostí. Kousek od Gutovky je také dopravní hřiště pro děti a už avizované!!! pivní stany. Stojí tu už bůhvíkolikátý rok a jsou takovou roztomilou sezónní záležitostí. Otevírají na jaře a zavírají na podzim, přibližně touhle dobou. Tentokrát ale, zdá se, zavřou navždy. A proč? Nu, o tom je právě to moje video. Kouzlo pivních stanů totiž až donedávna spočívalo v tom, že široko daleko nebyly žádné obytné domy, takže se tu mohlo vesele pařit třeba do dvou v noci a nikomu to nevadilo.
A teď už video... Jen snad ještě malá poznámečka, inspirovala jsem se jinými youtubery a jsem třeskutě vulgární, tak na to buďte připravení S vyplazeným jazykem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gianna Gianna | 30. září 2016 v 10:11 | Reagovat

Moc jsem se nasmála. :-) I když konec pivních stanů je spíš pláči. :-(

2 zuzana koubkova zuzana koubkova | E-mail | Web | 30. září 2016 v 11:44 | Reagovat

Tak, tak...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama