Proč?
Proč jsem se rozhodla založit blog?
Protože mi bylo řečeno, že autor bez vlastních stránek nežije.
Kdo jsem?
Pevně doufám, že žijící autor, rozumějte autor děl literárních, tedy spisovatel.
Co si ode mne můžete přečíst?
Momentálně následující romány:
Román o českém středověkém velmoži panu Záviši z Falkenštejna. V nakladatelství Knižní Klub vyšel už dvakrát. Odkaz je na druhé vydání.
Zemský patron svatý Václav je osobností, kterou známe všichni. Co o ní ale doopravdy víme? Pohrála jsem si s legendami, kronikářskými záznamy i nejnovějšími výsledky archeologického a historického bádání a stvořila... Nu, co jsem stvořila, posoudíte asi nejlépe sami.
Kníže Václav zemřel, ale jeho legenda a jeho dílo žily dál. Paradoxně tím, kdo je rozvíjel, byl Václavův vrah Boleslav.
Můj další literární počin. Podrobnosti o knize, jejím křtu, filmový trailer a ukáky z knihy si můžete prohlédnout dále na blogu.
Pokusy o historické detektivky vydané nakladatelstvím MOBA.
Co ještě sleduji tímhle blogem?
To ještě tak úplně nevím. Ale snad na to, třeba i ve spolupráci s vámi, čtenáři (pokud sem tedy nějací zavítají), přijdu Usmívající se

Leden 2016

Chvála Znesvěceného hrobu

7. ledna 2016 v 11:56 Knihy
Protože mi onemocněl otec, zranil se přítel a nádavkem jsem ještě matka pečlivka, která tahá své dítě po všech možných i nemožných vyšetřeních, trávím v posledních dnech většinu času po nejrůznějších zdravotnických zařízeních. Je to nuda a otrava, v lepším případě. V tom horším je to vyloženě depresívní. O to více mě potěšila slova chvály mého nejnovějšího díla. Napsala mi je kamarádka Hanka a mě to nedá, abych se vám s nimi nepochlubila Mrkající
Ahoj Zůzo,
dočetla jsem Znesvěcený hrob. Četlo se to jedním dechem, fakt se Ti to moc povedlo!! Mám radost. Zdá se, že Ti časový tlak nevadí. Nebylo tam nic navíc, mělo to víc rovin, bylo to chytře napsané. Ten časový tlak se možná projevil v tom, že tam máš míň takových těch Tvých vtípků, které já osobně mám ráda.
Jen Ti editor nevychytal pár chyb, ale jinak je i grafika pěkná.
Když jsi mi vyprávěla námět, tak mi přišlo, že to na celý příběh nevystačí, ale vystačilo. Máš dobrou skupinu "hrdinů", kteří jsou věrohodní, Filomena je tam taky fajn. Jo a dala jsi erotickou scénu! Hustý :).
Jen nevím, kam chodíš na ta šílená ženská jména.... :)
Následují informace, které se mého díla netýkají, a konečně podpis Hanka Usmívající se