Proč?
Proč jsem se rozhodla založit blog?
Protože mi bylo řečeno, že autor bez vlastních stránek nežije.
Kdo jsem?
Pevně doufám, že žijící autor, rozumějte autor děl literárních, tedy spisovatel.
Co si ode mne můžete přečíst?
Momentálně následující romány:
Román o českém středověkém velmoži panu Záviši z Falkenštejna. V nakladatelství Knižní Klub vyšel už dvakrát. Odkaz je na druhé vydání.
Zemský patron svatý Václav je osobností, kterou známe všichni. Co o ní ale doopravdy víme? Pohrála jsem si s legendami, kronikářskými záznamy i nejnovějšími výsledky archeologického a historického bádání a stvořila... Nu, co jsem stvořila, posoudíte asi nejlépe sami.
Kníže Václav zemřel, ale jeho legenda a jeho dílo žily dál. Paradoxně tím, kdo je rozvíjel, byl Václavův vrah Boleslav.
Můj další literární počin. Podrobnosti o knize, jejím křtu, filmový trailer a ukáky z knihy si můžete prohlédnout dále na blogu.
Pokusy o historické detektivky vydané nakladatelstvím MOBA.
Co ještě sleduji tímhle blogem?
To ještě tak úplně nevím. Ale snad na to, třeba i ve spolupráci s vámi, čtenáři (pokud sem tedy nějací zavítají), přijdu Usmívající se

Měsíc plný narozenin

8. dubna 2015 v 15:23 |  Události
4.dubna oslavil devětašedesáté narozeniny můj táta. Zapili jsme je už 2. a zapili jsme je vskutku mocně - láhev Metaxy na to padla. 10. bude slavit kolegyně z letiště, Jana. Kolikáté narozky to budou neprozradím, u dam se tohle nedělá Mrkající, řeknu jen tolik, že se jedná o kulatiny. Kulatiny slaví i další kolega, tentokrát pro změnu spisovatel, pan Jan Bauer, a to dokonce sedmé. Děje se tak 11. dubna. A 11. dubna by měla narozeniny i moje maminka. Ta už je ovšem neoslaví. Nejspíš už netrpělivě čeká na nějaké jiné vtělení. A u 11. ještě zůstáváme. Pavel Fispa, známý též jako poustevník Ivan, dosáhl padesého výročí narození sice už v březnu, ale slaví právě 11. a já budu mít tu čest být při tom. Ostatně, i s panem Bauerem si připiju a to 15.dubna na tradičním setkání spisovatelů v jihočeských Vodňanech. Jen doufám, že mi cestou zpátky domů zase neujede v Písku atuobus jako minule. Kámoš Lanny nahlédne na dno sklínky 16. A pak do něj nahlédne ještě jednou při velké oslavě 2. května (ale to už budu slavit i já). A to nejlepší na konec. 28. dubna se čtvrté kulatiny přiženou na mého malého brášku, neboli Jana Koubka, neboli Pana Bratra. A protože si svůj věk nepřipouští, rozhodl se je oslavit vskutku nebovykle - cykloorientačním závodem. Ten nese poněkud zavádějící název PrÚjezd, což je zkratka z Průhonice - Újezd, neb právě tam se 29. dubna pojede Usmívající se Chtěla jsem sem umístit propozice, ale ještě nejsou Mrkající Kdybyste ale měli zájem natlouci si zadek a ztratit se v Újezdě, dejte vědět, včas zjistím vše potřebné.
A to je tak - tády dády dá - všechno. Na spoustu lidí jsem určitě zapomněla, pročež se jim strašně omlouvám Rozpačitý A všem dubnovým rohatým zvířatům (beran, býk) přeju VŠE NEJ!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zuzana koubkova zuzana koubkova | Web | 8. dubna 2015 v 15:27 | Reagovat

Přeju pochopitelně i březnovému Fispovi :-)

2 fispa fispa | E-mail | 8. dubna 2015 v 16:25 | Reagovat

Zuzko, děkuju Ti moc, takový blahopřání, a na webu, to jsem ještě nedostal, děkuju ještě jednou, a těším se, až to společně zapijeme... ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama