Proč?
Proč jsem se rozhodla založit blog?
Protože mi bylo řečeno, že autor bez vlastních stránek nežije.
Kdo jsem?
Pevně doufám, že žijící autor, rozumějte autor děl literárních, tedy spisovatel.
Co si ode mne můžete přečíst?
Momentálně následující romány:
Román o českém středověkém velmoži panu Záviši z Falkenštejna. V nakladatelství Knižní Klub vyšel už dvakrát. Odkaz je na druhé vydání.
Zemský patron svatý Václav je osobností, kterou známe všichni. Co o ní ale doopravdy víme? Pohrála jsem si s legendami, kronikářskými záznamy i nejnovějšími výsledky archeologického a historického bádání a stvořila... Nu, co jsem stvořila, posoudíte asi nejlépe sami.
Kníže Václav zemřel, ale jeho legenda a jeho dílo žily dál. Paradoxně tím, kdo je rozvíjel, byl Václavův vrah Boleslav.
Můj další literární počin. Podrobnosti o knize, jejím křtu, filmový trailer a ukáky z knihy si můžete prohlédnout dále na blogu.
Pokusy o historické detektivky vydané nakladatelstvím MOBA.
Co ještě sleduji tímhle blogem?
To ještě tak úplně nevím. Ale snad na to, třeba i ve spolupráci s vámi, čtenáři (pokud sem tedy nějací zavítají), přijdu Usmívající se

Hektičtější než hektický

2. října 2014 v 11:04 |  Články
Ve svém posledním článku jsem napsala, že mě po líných prázdninách očekává hektický podzim. Nu, měla jsem pravdu. Možná je ten podzim ještě hektičtější, než jsem čekala. Vedle natáčení se studiem J.O.P., jehož další díl se plánuje na tehto víkend a jehož první filmy můžete shlédnout na nové televizní stanici KINOSVĚT TV http://www.kinosvet.tv/ , jsem se také projela, resp. proletěla do Lotyšska. Tentokrát to ale nebylo za záhadami, nýbrž docela suše služebně Nerozhodný
Minulý týden jsem byla poprvé v životě!!! kmotřičkou. Tím šťastným "dítkem", jemuž se dostalo mého patronátu, je kniha Otomara Dvořáka Podbrdskou krajinou Rokycanska a Zbirožska http://otomar-knihy.webnode.cz/products/podbrdskou-krajinou-rokycanska-a-zbirozska/ Křtilo nás ji víc, kromě mé maličkosti také ředitelka rokycanského muzea paní Šandová a známý publicista a autor literatury faktu Jan A. Novák. Sponzorem byl Bohemia Sekt, takže si asi dovedete představit, jak to dopadlo Mrkající
S těmi kulturním akcemi jsem to minulý týden vůbec přeháněla. Ledva vyprchaly bublinky, už jsem se hnala na vernisáž výstavy malíře Karla Horáčka http://www.khmalir.cz/ Konala se v louňovickém zámku v rámci letošních svatováclavských slavností a nebýt mocné konkurence stánku s pivem, asi bych si nějaký obraz i koupila.
Teprve včerejšek nastolil poněkud klidnější atmosféru - v krásné kavárničce Káva Nova jsme užaslému publiku představili film Blaník, taktéž z produkce J.O.P. studia. Posezení v kavárně bylo natolik příjemné, že jsme se ho s "jopáky" rozhodli záhy zopakovat.
Nu, a co dál??? Psát, psát a psát... Má historická detektivka volá po dokončení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama