Proč?
Proč jsem se rozhodla založit blog?
Protože mi bylo řečeno, že autor bez vlastních stránek nežije.
Kdo jsem?
Pevně doufám, že žijící autor, rozumějte autor děl literárních, tedy spisovatel.
Co si ode mne můžete přečíst?
Momentálně následující romány:
Román o českém středověkém velmoži panu Záviši z Falkenštejna. V nakladatelství Knižní Klub vyšel už dvakrát. Odkaz je na druhé vydání.
Zemský patron svatý Václav je osobností, kterou známe všichni. Co o ní ale doopravdy víme? Pohrála jsem si s legendami, kronikářskými záznamy i nejnovějšími výsledky archeologického a historického bádání a stvořila... Nu, co jsem stvořila, posoudíte asi nejlépe sami.
Kníže Václav zemřel, ale jeho legenda a jeho dílo žily dál. Paradoxně tím, kdo je rozvíjel, byl Václavův vrah Boleslav.
Můj další literární počin. Podrobnosti o knize, jejím křtu, filmový trailer a ukáky z knihy si můžete prohlédnout dále na blogu.
Pokusy o historické detektivky vydané nakladatelstvím MOBA.
Co ještě sleduji tímhle blogem?
To ještě tak úplně nevím. Ale snad na to, třeba i ve spolupráci s vámi, čtenáři (pokud sem tedy nějací zavítají), přijdu Usmívající se

Ještě jednou autorská čtení

14. dubna 2014 v 18:10 |  Události
Jak jste si možná přečetli v předchozích příspěvcích, zúčastnila jsem se v minulém týdnu dvou autorských čtení. To první proběhlo v jihočeských Vodňanech v rámci každoroční akce Zeyerovy Vodňany, reakce na mou maličkost byla fantastická a zasluhuje si samostatný článek - přidán pod názvem Dopis od spokojené čtenářky!!!
Druhé se konalo v Praze ve vinotéce 2deci, kterou provozují sympatičtí Dan a Mia. Byla jsem jejich druhý čtoucí autor. Tím prvním byl před pár týdny pan Ilja Kučera ml., rozhlasový redaktor, syn rozhlasového redaktora Iljy Kučery st. Právě o něm píše Ilja junior v knížce Takový sníh už nepadá http://www.kosmas.cz/knihy/188882/takovy-snih-uz-nepada/. Pokud se chcete dobře pobavit, vřele doporučuji (nejlepší je povídka o psovi).
Pár fotek z akce si můžete prohlédnout zde: http://biagota.rajce.idnes.cz/2_deci. Vedle Dana, Miy a mého syna Bolka, je se mnou na jedné z nich i Ilja.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama