Proč?
Proč jsem se rozhodla založit blog?
Protože mi bylo řečeno, že autor bez vlastních stránek nežije.
Kdo jsem?
Pevně doufám, že žijící autor, rozumějte autor děl literárních, tedy spisovatel.
Co si ode mne můžete přečíst?
Momentálně následující romány:
Román o českém středověkém velmoži panu Záviši z Falkenštejna. V nakladatelství Knižní Klub vyšel už dvakrát. Odkaz je na druhé vydání.
Zemský patron svatý Václav je osobností, kterou známe všichni. Co o ní ale doopravdy víme? Pohrála jsem si s legendami, kronikářskými záznamy i nejnovějšími výsledky archeologického a historického bádání a stvořila... Nu, co jsem stvořila, posoudíte asi nejlépe sami.
Kníže Václav zemřel, ale jeho legenda a jeho dílo žily dál. Paradoxně tím, kdo je rozvíjel, byl Václavův vrah Boleslav.
Můj další literární počin. Podrobnosti o knize, jejím křtu, filmový trailer a ukáky z knihy si můžete prohlédnout dále na blogu.
Pokusy o historické detektivky vydané nakladatelstvím MOBA.
Co ještě sleduji tímhle blogem?
To ještě tak úplně nevím. Ale snad na to, třeba i ve spolupráci s vámi, čtenáři (pokud sem tedy nějací zavítají), přijdu Usmívající se

LOUŇOVICE 2013

23. září 2013 v 22:06 |  Události
Přátelé, kamarádi, vážení čtenáři!
Neváhejte ani na okamžik a máte-li čas příští sobotu, tj. ve svátek knížete a mučedníka sv. Václava, přijeďte do Louňovic pod Blaníkem! Nemáte-li ho (myslím čas), udělejte si ho a přijeďte taktéž! Uvidíte totiž nevídané a uslyšíte neslýchané!
V Louňovicích se totiž (již tradičně) konají svatováclavské slavnosti. Tentokrát ovšem pod taktovkou místního Sokola. A prozatím to vypadá velmi, velmi zajímavě... Mimojiné uvidíte třeba... mě... nebo mého syna, bratra, snoubence... nejlepšího kamaráda... Taky starostu louňovického Sokola. Pochopitelně svatého Václava. Výčep piva. A řadu dalších zajímavých subjektů.
Všichni (snad až na ten výčep, ten se spíš třese) se na vás velice těšíme Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama