Proč?
Proč jsem se rozhodla založit blog?
Protože mi bylo řečeno, že autor bez vlastních stránek nežije.
Kdo jsem?
Pevně doufám, že žijící autor, rozumějte autor děl literárních, tedy spisovatel.
Co si ode mne můžete přečíst?
Momentálně následující romány:
Román o českém středověkém velmoži panu Záviši z Falkenštejna. V nakladatelství Knižní Klub vyšel už dvakrát. Odkaz je na druhé vydání.
Zemský patron svatý Václav je osobností, kterou známe všichni. Co o ní ale doopravdy víme? Pohrála jsem si s legendami, kronikářskými záznamy i nejnovějšími výsledky archeologického a historického bádání a stvořila... Nu, co jsem stvořila, posoudíte asi nejlépe sami.
Kníže Václav zemřel, ale jeho legenda a jeho dílo žily dál. Paradoxně tím, kdo je rozvíjel, byl Václavův vrah Boleslav.
Můj další literární počin. Podrobnosti o knize, jejím křtu, filmový trailer a ukáky z knihy si můžete prohlédnout dále na blogu.
Pokusy o historické detektivky vydané nakladatelstvím MOBA.
Co ještě sleduji tímhle blogem?
To ještě tak úplně nevím. Ale snad na to, třeba i ve spolupráci s vámi, čtenáři (pokud sem tedy nějací zavítají), přijdu Usmívající se

Autorské čtení v Domě čtení

11. dubna 2012 v 8:15 |  Události
Vážení přátelé, čtenářky a čtenáři!!!
Máte-li chuť a čas, přijďte 18.4. v 18:00 do strašnického Domu čtení. Uvidíte a uslyšíte zde mou maličkost, ana vám čte, prezentuje a doporučuje své (i cizí) historické romány. Jistě tušíte, které budu doporučovat především Mrkající Oficiální pozvánku, jakož i adresu Domu čtení, naleznete zde: http://www.mlp.cz/cz/akce/e7207-ctenaruv-radce-historicka-literatura/
Přijďte a přispějte svými nápady a připomínkami do debaty. Ráda vás uvidím a uslyším a třeba si vzájemně poskytneme i nějaké poučení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama